Plandent Team
Udstyr & service, Vallensbæk

Salg & administration

Frits Gandrup
Markedschef udstyr og service
Telefon 20 40 07 44
frits.gandrup@dentronic.dk

Bo Blok
Markedschef udstyr, Øst
Telefon 28 19 18 44
bo@fiskers-dental.dk

Kim Engelke
Regionschef udstyr & service, Vallensbæk
Telefon 40 43 47 47
kim.engelke@plandent.dk

Janne Andersen
Produktchef udstyr
Telefon 20 41 52 54
janne.andersen@plandent.dk

Anders Bentsen
Produktchef Småudstyr og udstyr
Telefon 51 29 53 62
anders.bentsen@plandent.dk

Jan Bjur
Serviceleder
Telefon 31 17 06 89
jan.bjur@plandent.dk

Sandra Amler
Distriktschef
Telefon 31 65 02 81
sandra.amler@plandent.dk

Tina Lentz
Distriktschef
Telefon 53 56 04 88
tina.lentz@plandent.dk

Johnny Melohn
Salg & løsningsarkitekt
Telefon 43 66 44 36
johnny.melohn@plandent.dk

Dorte Larsen
Udstyrs og service koordinator
Telefon 29 72 82 67
dorte.larsen@plandent.dk

Patricia Jensen
Servicekoordinator
Telefon 43 66 44 34
patricia@fiskers-dental.dk

Louise Neergaard
Servicekoordinator
Telefon 43 66 44 34
louise.neergaard@plandent.dk

Claus Petersen
Service og administration
Telefon 43 66 44 33
claus.petersen@plandent.dk

Dentalteknikere

Mads Elmenhoff
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
mads.elmenhoff@plandent.dk

Thomas Falck
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
thomas.falck@plandent.dk

Michael Kelp
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
michael.kelp@plandent.dk

Bjarne Madsen
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
bjarne.madsen@plandent.dk

Jesper Peterson
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
jesper.peterson@plandent.dk

Jacob Reinhold
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
jacob.reinhold@plandent.dk

Martin Smith
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
martin@fiskers-dental.dk

Bent Søndergaard
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
bent.sondergaard@plandent.dk

Karsten Sønksen
Dentaltekniker
Telefon 43 66 44 34
karsten.sonksen@plandent.dk

Evan Jensen
Værkstedstekniker
Telefon 43 66 44 33
evan.jensen@plandent.dk