Plandent Team
Udstyr & service - Sjælland og øerne

Dentalteknikere, salg og administration

Karsten Sønksen
Dentaltekniker
Telefon 28 19 18 43
karsten.sonksen@plandent.dk

Jesper Peterson
Dentaltekniker
Telefon 51 25 76 10
jesper.peterson@plandent.dk

Jacob Reinhold
Dentaltekniker
Telefon 61 55 21 33
jacob.reinhold@plandent.dk

Thomas Falck
Dentaltekniker
Telefon 26 77 41 77
thomas.falck@plandent.dk

Martin Smith
Dentaltekniker
Telefon 21 84 85 02
martin.smith@plandent.dk

Bjarne Madsen
Dentaltekniker
Telefon 29 28 00 48
bjarne.madsen@plandent.dk

Dennis Holm Larsen
Dentaltekniker
Telefon 31 40 19 92
dennis.holm@plandent.dk

Michael Kelp
Dentaltekniker
Telefon 20 44 67 44
michael.kelp@plandent.dk

Søren Wille
Dentaltekniker
Telefon 31 70 08 06
soeren.wille@plandent.dk

Jan Bjur
Serviceleder
Telefon 31 17 06 89
jan.bjur@plandent.dk

Kim Engelke
Regionschef udstyr og service
Telefon 40 43 47 47
kim.engelke@plandent.dk

Johnny Melohn
Teknisk chef, digital
Telefon 43 66 44 36
johnny.melohn@plandent.dk

Robert Hansen
Udstyrskonsulent
Telefon 53 63 14 81
robert.hansen@plandent.dk

Janne Andersen
Area Export Manager PLANMECA OY
Telefon 20 41 52 54
janne.andersen@plandent.dk

Michael Ravn
Produktspecialist CAD/CAM
Telefon 40 74 71 52
michael.ravn@plandent.dk

Hanne Offenberg
Udstyrskoordinator
Telefon 31 66 29 61
hanne.offenberg@plandent.dk

Louise Neergaard
Servicekoordinator
Telefon 43 66 44 34
louise.neergaard@plandent.dk

Dorte Larsen
Udstyrs og service koordinator
Telefon 43 66 44 34
dorte.larsen@plandent.dk

Patricia Jensen
Servicekoordinator
Telefon 43 66 44 34
patricia.jensen@plandent.dk

Claus Petersen
Service og administration
Telefon 21 29 73 44
claus.petersen@plandent.dk

Claus Mogensen
Service og administrationschef udstyr
Telefon 31 65 15 77
claus.mogensen@plandent.dk

Anders Bentsen
Produktchef småudstyr og udstyr
Telefon 51 29 53 62
anders.bentsen@plandent.dk

Bent Søndergaard
Værkstedstekniker
Telefon 43 66 44 33
bent.sondergaard@plandent.dk